Czarna chusta na szydełku

Pewien czas temu kupiłam czarną włóczkę. Z powodu że miałam do wykonania inne projekty szydełkowe i szycia, to leżała w pudełku z włóczkami na swoją kolej. Od czasu do czasu zerkałam na nią otwierając pudełko i zastanawiałam się co mogłoby z niej powstać. Tak, miałam kilka innych pomysłów, jednak z uwagi na to że chusty na szydełku jeszcze nie robiłam to właśnie dlatego ona powstała z tej włóczki.

Wzoru chusty nauczyłam się ze wskazówek pani Joli Mazurek, która prowadzi kanał na YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=V0OouSeHXo8&t=611s), wykonałam ją w dwa dni, jest to bardzo prosta i urocza forma, na pewno będzie pasowała do klasycznych zestawień ubraniowych jak i do tych lekko ekstrawaganckich.

Wykonałam ją z włóczki (https://bit.ly/37MmUDD), która jest bardzo delikatna i przyjemna w dotyku, gładka i lekko błyszcząca, ma oczywiście właściwości ogrzewające, myślę, że nadaje się na okresy przejściowe, czy chłodniejsze wieczory, bo na zimę to jednak wełnianą polecam. Chustę można nosić swobodnie zarzuconą na ramionach lub jako szalik, związując ją pod szyją.

Wzór ażurowy, ale bardzo prosty, więc można nosić na co dzień, jak i okazyjnie.

Wymiary chusty to szerokość – 142 cm, długość – 60 cm, może ona odnieść wrażenie większej, dlatego że włóczka ma tendencję do rozciągania się.

Oczywiście po więcej informacji zapraszam na stronę Facebook: https://www.facebook.com/lucynannakaletka/

oraz do sklepu „Szydełkowe robótki”: https://bit.ly/319joBI

Czarna chusta na szydełku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s